Kauza vraha taxikářů: Anonym dá 100 tisíc za informace

Policie vytvořila identikit důležitého svědka v kauze vraha taxikářů, nevylučuje však ani, že by mohlo jít o samotného pachatele. Zároveň anonymní dárce nabídnul, že dá sto tisíc korun za informace vedoucí k polapení vraha.

„Usilovným šetřením, výslechy svědků a další intenzivní prací v terénu se detektivům podařilo v těchto dnech sestavit identikit muže, po jehož totožnosti v současné chvíli pátrají. S největší pravděpodobností se jedná o důležitého svědka, nicméně nevylučují, že by to mohl být samotný pachatel,“ řekla policejní mluvčí Hana Jeřábková, která současně požádala každého, kdo by muže poznal, aby se ozval policii a pověděl jí všechny relevantní informace. Přihlásit se lidé mohou buď na tísňové lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.

Nyní se jim to kromě dobrého pocitu může vyplatit i finančně, protože anonymní dárce chce věnovat 100 tisíc korun za informace, díky kterým se podaří kriminalistům vraha vypátrat.

Dárce chce zůstat anonymním, veškeré informace ohledně odměny bude vyřizovat pouze policejní tiskové oddělení.

V Praze se v posledním roce nalezla tři mrtvá těla řidičů taxíků, jedno v únoru ve svém voze na Vinohradech, další dva zemřeli 10. dubna, těla zůstala na kraji Prahy na poli v Uhříněvsi.

Čtyřka v obraze
lanovka na petřín 119 bus pruvod 046 Ženská jednička závodu - Lenka Fanturová Před začátkem show. Budoucnost národa má o ekologii zájem Prasátko se opéká.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no