Jak by se ti líbilo, kdyby tě takhle někdo okradl? Lupič vzal z baru desítky tisíc

Detektivové specializující se na loupežná přepadení pátrají od 26. června po neznámém muži, který kolem čtvrté hodiny v noci oloupil obsluhu baru ve Vyšehradské ulici. Muž nejprve popíjel v baru alkohol, poté přistoupil k barmanovi se slovy: „Jak by se ti líbilo, kdyby tě takhle někdo okrad?“, následně ho přitlačil na pult a z kapsy mu vytáhl klíč od zásuvky, ve které měl uschovanou takzvanou kasírtašku. Z peněženky pak odcizil 50 až 100 tisíc korun a z místa odešel. Šokovaný barman případ oznámil na tísňovou linku a loupeží se začali ihned zabývat kriminalisté z Nádražní ulice.

V souvislosti s tímto případem žádají detektivové veřejnost o pomoc při pátrání po doposud neznámém muži, jehož podobu zachytila bezpečnostní kamera při přepadení.

Hledaný muž je ve věku kolem čtyřiceti let, vysoký asi 180 centimetrů, atletické postavy a opáleného vzhledu. Podle přepadeného barmana bylo na jeho postavě očividně vidět, že muž pravidelně cvičí. Má krátké vlasy v barvě takzvané špinavý blond a několikadenní strniště. Hovořil česky, bez přízvuku a v době přepadení měl v ústech cigaretu. Oblečený byl do trička žluté barvy značky Adidas, přes tričko pak měl oblečenou vestu bez rukávů, která byla barevně sladěná s tričkem. Na nohou měl krátké kalhoty tmavé barvy a plátěné sportovní boty tmavé barvy, značky rovněž Adidas.

Jakékoliv informace k hledanému muži, zejména k jeho totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR. Kriminalisté hledaného podezřívají ze spáchání trestného činu loupeže, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Hledany-muz-III Hledany-muz-I

Čtyřka v obraze
Zatím nás tu moc není. Tento pohled by nemusel být brzy dostupný, ve hře je vybudování čtvrtého křídla budovy. Malostranský masopust 2015 DSC01648 DSC01617 Romanovi Šebrlemu bylo horko, nyní je už bez bundy.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no