Informační centrum ve Štúrově ulici bude fungovat dál

Radnice Prahy 4 prodloužila nájemní smlouvu s majitelem prostor, kde sídlí Informační centrum Štúrova. Centrum tak bude i nadále fungovat.

Fungování centra bylo v ohrožení, protože městská část dostala v první polovině letošního roku výpověď z nájmu a centrum mělo ukončit svůj provoz k poslednímu červnu.

„Po intenzivních jednání, kdy to vypadalo, že bude informační centrum uzavřeno, mám pro obyvatele naší městské části dobrou zprávu. Informační centrum Štúrova bude zachováno,“ uvedl starosta Pavel Caldr. „Dohodli jsme se s majitelem objektu na prodloužení nájemní smlouvy, a to na dobu neurčitou.“

Informační centrum bude i nadále poskytovat služby, jako podávání informací týkajících se úřadu městské části, příjem písemných podání určených úřadu (funkce podatelny), ověřování pravosti podpisů a listin, vybírání poplatků za psy, služby Cech POINT, výpis z katastru nemovitostí, apod..

Přilehlé parkoviště bude také zachováno a Rada městské části Praha 4 vyhlásila nový záměr pronájmu.

Čtyřka v obraze
bus pruvod 010 Květiny položené v sekyrárně. pop-up 304 Dotčené skleníky. Při pietním aktu se vzpomínalo jak venku před věznicí, tak i v jejích prostorách. Jakub Smolík prý nikdy drogy nebral.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no