Dítě uteklo z diagnosťáku na Čtyřce, chlapci je 14 let

Pražští kriminalisté pátrají od středy 23. července po teprve čtrnáctiletém chlapci, který v nestřežený okamžik už opakovaně utekl ze zahrady dětského diagnostického ústavu U Michelského lesa na Praze 4.

„Podle doposud zjištěných informací by se měl mladík stýkat se svými staršími kamarády, kteří páchají trestnou činnost a je velmi pravděpodobné, že by mohli nezletilého zneužít při svých protiprávních aktivitách,“ informuje policie.

Podle kriminalistů by se měl chlapec pohybovat po metropoli v lokalitách Háje, Chodov nebo Opatov, nevylučují však ani mimopražská místa. Teprve čtrnáctiletý chlapec je vysoký 173 centimetrů, štíhlé postavy. Má světlou pleť a krátké hnědé vlasy.

Zvláštním znamením je jizva na levém zápěstí. V době útěku byl oblečený do krátkých kalhot a trička s krátkým rukávem. Na nohou měl sportovní obuv. Jakékoliv informace k hledanému mladíkovi, zejména k místu jeho pohybu, přijmou policisté na  tísňové lince 158.

Čtyřka v obraze
Ukážeme, co umíme, i před školou v Poláčkově! lanovka na petřín 101 Při běhu s míčkem děti spíše chodily. Sbor ze Sýkořice. DSC_0008 lanovka lanová dráha na Petřín 011
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no