Děláte si domácí limonády? Pak můžete vyhrát v soutěži o výrobník sodovky

Sluníčko zatím úplně nepálí, ale děti i dospělí si rádi oddechnou při několika doušcích ovocné limonády. A pokud si ji děláte doma, můžete si své výtvory vyfotit a zkusit své štěstí v soutěži Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) o výrobník sodovky.

„Stačí si doma připravit domácí limonádu s použitím vybraného ovoce či zeleniny, nahrát svoji fotografii s limonádou na zeď facebookové stránky www.facebook.com/Kohoutkova.cz, do popisu fotografie připojit recept na výrobu a stát se fanouškem Kouhoutkova.cz,“ informuje PVK.

Soutěž je založená na počtech „liků“ získaných u fotek za týden. Bude probíhat od 1. do 22. července a v každém týdnu bude soutěžit jiný druh domácích limonád:

• Od 1. do 8. července 11:59 hod domácí limonády z jahod, rybízu, rakytníku, malin, borůvek či jiného drobného ovoce.

• Od 8. do 15. července 11:59 domácí citronády či limonády z pomerančů, grepů a jiných citrusů

• Od 15. do 22. července 11:59 netradiční domácí limonády ze zeleniny či bylinek Rychlé recepty pro inspiraci…

Odměnou za 1. místo je designový přístroj SodaStream SOURCE White, se kterým lze připravit perlivě svěží nápoje. Výherci na 2-5. místě získají tričko Kohoutkova.cz, výherci na 6-10. dostanou alespoň flash disk Kohoutkova.cz.

Čtyřka v obraze
Basákovi je trochu horko. Nástup na přípitek! Poutníci budou v příštím roce vystupovat už 45. sezónu. amococo 3 DSC03295 Aleš Kýr před pamětní deskou věnovanou Emilu Lánymu.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no