Baby Office otevírá novou pobočku s krátkodobým hlídáním na pražské Brumlovce

Centrum Baby Office otevřelo novou pobočku – dětský koutek v prostorách Balance Clubu Brumlovka,  nedaleko metra Budějovická. Koutek nabídne krátkodobé hlídání dětí a sloužit bude hlavně rodičům, kteří využívají služby komplexu budov BB Centrum Brumlovka.

„Hlídáme děti od tří let bez objednání nebo od 18 měsíců po předchozí rezervaci. Vzhledem k omezené kapacitě koutku ale doporučujeme všem rezervovat si místo,“ říká manažerka projektu Pavlína Bandrowská. „Zvolili jsme tuto lokalitu i s ohledem na potřeby rodičů, kteří pracují pro korporace v přilehlém okolí,“ dodává.

Služby koutku jsou k dispozici členům BCB a zaměstnancům či hostům firem v BB Centru, kteří potřebují pohlídat své ratolesti v rozmezí od jedné do čtyř hodin, zatímco pracují nebo absolvují schůzky či pracovní pohovor. Koutek Baby Office se nachází v prvním patře komplexu Balance Clubu Brumlovka a v provozu bude od pondělí do pátku v časech 8:30-12:30 a 14:00-18:00. Hodinové hlídání vyjde na 100 korun, pro členy klubu BCB platí zvýhodněná cena 180 korun za tři hodiny.

 

Hlídací koutek Baby Office je koncipován pro menší kolektiv dětí. Program, který je zde připravován každý den, je tematicky různorodý. „Pro návštěvníky BB centra není dětský koutek novinkou, oproti předchozímu provozovateli však nabízíme rozšíření péče i o děti mladší tří let a prodloužení provozní doby do 18 hod. Díky našim zkušenostem s miniškolkou provozovanou v Michli máme kvalifikované lektory a nabízíme metodické vzdělávání, které koresponduje s potřebami dětí různého věku,“ poznamenala o projektu manažerka.

Čtyřka v obraze
bus pruvod 050 Květiny položené v sekyrárně. Hudební doprovod v nádherném dni. Kde se můžou vyfotit s olympioniky. DSC02665 forest of columns - cr Salisbury Cathedral
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no