Vezměte jedničkáře do zoo nebo muzea

Jedničkáři ze základních a středních škol dostanou alespoň malou odměnu za své půlroční snažení. V pátek 27. června se dostanou za symbolickou korunu do pražské zoo nebo do Muzea hlavního města Prahy.

Pražská zoologická zahrada láká studenty otevřením Pavilonu velkých želv, který bude konečně zprovozněný po loňských povodních. „V jeho útrobách se vypravíte na tropické pláže exotických Seychel, Galapág a Komoda. Nový interaktivní informační systém vás zavede nejen do světa želv tak, jak je můžete vidět ve volné přírodě, ale také mezi komodské draky,“ informuje pražská zahrada, do které se v pátek dostane každý, kdo bude mít na vysvědčení  jedničku z prvouky, přírodovědy, přírodopisu nebo biologie, za 1 korunu.

Na školáky myslí i Muzeum hlavního města Prahy, od pátku do neděli si všichni studenti, kterým se povedlo získat „bič“ z dějepisu nebo vlastivědy, mohou prohlédnout sbírky zdarma. A to nejen v hlavní budově na Florenci, ale i v Podskalské celnici na Výtoni a na zámku ve Ctěnicích.

Děti, které jedničku z žádných předmětů nezískaly, také nemusí smutnit. Aquacentrum na Šutce pustí v pátek do svých útrob každého do 15ti let také za jednu korunu.

Čtyřka v obraze
pop-up 303 Děti si musely odložit pití, aby si mohly hrát na prolézačkách. Na poslední prezentaci pivovaru zahrál a zazpíval Justin Lavash. Vpravo je manželka Pavla Prchala. Klouzačka přímo září novotou. Na hřišti je i twister. bus pruvod 032
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no