Soutěž začala, můžete hlasovat pro nejlepší provozovnu na Čtyřce

Spolu se začátkem června odstartovalo i hlasování v soutěži o nejlepší provozovnu na Praze 4. Do ní občané nominovali 27 obchodů a podniků.

V kategorii hostinských služeb se uchází o přízeň hlasujících 13 pohostinství, například restaurace U Rodinného krbu, restaurant Na Květnici, hospoda s nepřeberným množstvím piv z malých pivovarů Zlý časy, Coolna metropolitan restaurant či kavárna v KC Novodvorská.

O vítězství v kategorii nejlepší obchodní činnost zabojují Klobouky Švadlenka z Nuslí, známý V.J.Rousek z Náměstí bratří Synků a prodejna se sportovním autopříslušenstvím Escape6.

Zajímavý bude i souboj v poslední kategorii služeb, kde jsou nominovány i podniky, které by spíše spadaly pod hostinskou činnost, například Cheecup nebo Vinotéku Mezilesní. Z „klasických“ služeb můžete volit mezi podniky jako je Studio Misha nebo zoo potřebami Bobešova věc.

Hlasovat můžete do 20. června na webových stránkách Prahy 4 (http://provozovna.praha4.cz/List.aspx) , slavnostní vyhlášení pak proběhne v září.

V loňském roce zvítězila v kategorii služeb společnost Suma, u hostinských služeb Cafe v podpalubí v kategorii obchodní činnosti prodejna Klobouky-Švadlenka.

Čtyřka v obraze
Deštníky pro psy jsem ještě neviděl. Poctu vzdala i ministryně spravedlnosti Helena Válková. IMG_2338 (2) bus pruvod 029 Jaroslava Křupalová, Martin Píša a Pavel Caldr při pietním aktu. DSC01663
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no