Soutěž začala, můžete hlasovat pro nejlepší provozovnu na Čtyřce

Spolu se začátkem června odstartovalo i hlasování v soutěži o nejlepší provozovnu na Praze 4. Do ní občané nominovali 27 obchodů a podniků.

V kategorii hostinských služeb se uchází o přízeň hlasujících 13 pohostinství, například restaurace U Rodinného krbu, restaurant Na Květnici, hospoda s nepřeberným množstvím piv z malých pivovarů Zlý časy, Coolna metropolitan restaurant či kavárna v KC Novodvorská.

O vítězství v kategorii nejlepší obchodní činnost zabojují Klobouky Švadlenka z Nuslí, známý V.J.Rousek z Náměstí bratří Synků a prodejna se sportovním autopříslušenstvím Escape6.

Zajímavý bude i souboj v poslední kategorii služeb, kde jsou nominovány i podniky, které by spíše spadaly pod hostinskou činnost, například Cheecup nebo Vinotéku Mezilesní. Z „klasických“ služeb můžete volit mezi podniky jako je Studio Misha nebo zoo potřebami Bobešova věc.

Hlasovat můžete do 20. června na webových stránkách Prahy 4 (http://provozovna.praha4.cz/List.aspx) , slavnostní vyhlášení pak proběhne v září.

V loňském roce zvítězila v kategorii služeb společnost Suma, u hostinských služeb Cafe v podpalubí v kategorii obchodní činnosti prodejna Klobouky-Švadlenka.

Čtyřka v obraze
"Kolik písniček Petr Kolář zazpíval? Výherce obdrží cenu!" Pan cukrář je ve vatě. DSC01578 Děti si oblíbily malování na obličej, nejvíc je bavily hororové motivy. Jak se lépe unavit než ve skákacím hradu? DSC01650
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no