Pražská teplárenská plánuje na prázdniny odstávky teplé vody. Podívejte se na mapě, kdy se budou týkat vás

Pár dní bez teplé vody se dá přežít, zvláště pokud bude v létě pěkné počasí. V nejhorším případě si ji člověk ohřeje v hrnci na sporáku. Nejnepříjemnější na odstávkách tepla je ale moment překvapení, když si člověk vleze pod sprchu a zjistí, že teplá voda prostě neteče.

Abyste takové situaci předešli, můžete se podívat na interaktivní mapu a zjistit si, kdy Pražská teplárenská (PT) chystá letní odstávku právě ve vaší ulici.

Mapa je na webových stránkách PT, stačí kliknout na odkaz http://www.ptas.cz/cs/odstavky-a-poruchy/?type=1,2 , dále si vyplníte svou ulici a číslo popisné. Ještě si musíte v nabídce „Zobrazit na mapě“ odškrtnout Plánované odstávky a již uvidíte, kdy vám teplá voda nepoteče.

Druhou možností je návštěva webových stránek radnice Prahy 4 (http://www.praha4.cz/Informace-o-letnich-odstavkach-pro-rok-2014.html), kde je seznam čtvrtí s termíny, kdy společnost plánuje odstávky, alespoň v textové podobě.

„V místech, kde stav zařízení vyžaduje jen drobné zásahy, budou dodávky teplé vody přerušeny jen na několik hodin a v mnoha lokalitách nedojde k odstávkám vůbec. Letos tak bez teplé vody ani na chvíli nezůstanou například obyvatelé z oblasti dolních Holešovic, Hostivaře či Letňan,“ kasá se PT na svých stránkách.

Odstávky dělá firma kvůli revizním pracím a aby pak v zimě nedocházelo ke krátkodobému přerušení dodávek tepla.

Čtyřka v obraze
První člověk nahoře! Atmosféru doplňovaly květiny. Pietní deska. pop-up 006 bus pruvod 028 DSC_0025
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no