Policie objasnila vraždu v Chalupkově ulici, vrah vyhodil ženu ze sedmého patra

Minulou sobotu přijela policie do Chalupkovy ulice, kde měla podle oznámení vyskočit žena ze sedmého patra panelového domu. Policistům na místě bývalý druh zemřelé řekl, že trpěla depresemi a spáchala sebevraždu.  Kriminalisté ale zjistili, že pádu předcházela mezi dvojicí slovní rozepře a rvačka. Při té muž napadl poškozenou tak, že jí škrtil, až upadla do bezvědomí.

Muž se následně se mylně domníval, že ženu zabil, a aby svůj zločin zakryl, rozhodl se předstírat její sebevraždu. Ženu, která byla pouze v bezvědomí, vyhodil z okna bytu v 7. poschodí. Poté z místa činu odešel a vrátil se, až když byli na místě policisté, před kterými předstíral, že právě přišel.

S devětačtyřicetiletým mužem zahájili detektivové trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy. V případě odsouzení za tento čin pachateli hrozí trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest, protože se svým jednáním snažil zakrýt jiný trestný čin.

Čtyřka v obraze
IMG_2337 (2) Vokálistky z Johannes Benzu pějí o světě řidičů kamionů. Zvědavci si prohlíží policejní vozidlo. Starosta si prohlíží hnízdo bezdomovců. A už visí nový. Poznáte všechny druhy?
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no