Pětapadesát kriminálníků s příchodem léta skončilo v poutech

Policisté ze čtvrtého policejního obvodu provedli mezi 9. a 14. červnem tzv. akci Léto 2014, během které zatkli 55 osob. Cílem mohutné razie bylo objasnění trestné činnosti spáchané zatím neznámými pachateli, jejich zadržení a zajištění věcí a výnosů z trestné činnosti.

Po předchozí přípravě bylo v krátkém časovém úseku nasazeno 207 policistů, z nichž bylo 18 ze zásahové jednotky.

Policisté zkontrolovali celkem 304 osob, 20 motorových vozidel, provedli 4 domovní prohlídky, zajistili 68 věcí pocházející z trestné činnosti a také zajistili výnosy z trestné činnosti v hotovosti ve výši 188.000 korun. Vypátrali 17 osob vyhlášených v celostátním pátrání a zadrželi 55 osob podezřelých ze spáchání 279 trestných činů.

Konkrétně se jednalo například o trestné činy loupeže, vydírání, ublížení na zdraví, výtržnictví, týrání osoby žijící ve společném obydlí, distribuce a držení omamných a psychotropních látek, vloupání do bytu a dalších objektů, vloupání do vozidel, krádeže, podvody, úvěrové podvody, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, neoprávněné nakládání s osobními údaji, neoprávněný přístup k počítačovému systému a neodvedení daně.

Čtyřka v obraze
Dotčené skleníky. Finální vzpomínková fotografie. DSC03325 bus pruvod 031 bus pruvod 008 Dáme vítězům cenu, nebo ne?
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no