Opilec chtěl v noci projet kruhový objezd Na Jelenách rovně

Krátce po půlnosti vyjížděli policisté na křižovatku ulic Na Jelenách a K Hrnčířům na Praze 4. Dozvěděli se totiž o dopravní nehodě, kterou způsobil čtyřicetiletý řidič, který naboural do betonových panelů středového ustrůvku kruhového objezdu, vozidlo skončilo převrácené na pravý bok.

„To ale nebylo jediné podstatné zjištění,“ konstatoval policejní mluvčí Tomáš Hulan. K dalšímu policisté podle něj dospěli ve chvíli, kdy podrobili řidiče orientační dechové zkoušce, jejíž výsledek byl pozitivní a pohyboval se kolem jedné a půl promile. Z toho důvodu „dopraváci“ následně zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což řidiči v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti, nebo peněžitý trest.

Česky hovořící řidič navíc při nehodě utrpěl zranění, pro které byl následně převezen do nemocnice, kde zůstal v hospitalizaci.

Čtyřka v obraze
DSC_0008 A už visí nový. DSC01563 Mládí vpřed, gratulujeme vítězům závodu! Děti si oblíbily malování na obličej, nejvíc je bavily hororové motivy. DSC01615
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no