Netopýři, sovy a dravci. V sobotu můžete poznat pražskou přírodu v Hodkovičkách

Až vlna veder konečně pomine a zavládne příjemné víkendové počasí, můžete se i s dětmi v sobotu 14. června vydat do hodkovičského lesa, kde si Lesy hl. m. Prahy připravily poznávací odpoledne zvířat, rostlin a vlastně všeho, co můžete v pražské přírodě potkat.

Program začne v deset hodin dopoledne a skončí v šest večer, pokud bude hezky, můžete se těšit na táborák a opékání buřtů. Místo setkání je na křižovatce ulic Klánovy a Havlovického.

Na osmi stanovištích se budete moci podívat na živé netopýry, dravce a sovy, vyzkoušet si sokolnické pomůcky,nakouknout k  živým včelám v proskleném úlu. Děti i dospělí budou moci otestovat svoje smysly při prezentaci jednotlivých druhů medu.

Děti se naučí poznávat různé druhy ryb, budou si vyrábět předměty z přírodních materiálů a po odchodu z lesa zvládnou podle listů určit stromy.

Navíc se budou moci podívat na kůže a paroží české zvěře, dokonce si vyzkouší i váhu parohů na své hlavě.

Na posledním stanovišti si budou moci zkusit imobilizovat živé zvíře.

Čtyřka v obraze
Kromě důstojníků uctila památku i ministryně spravedlnosti Helena Válková a předseda pražského vrchního soudu Jaroslav Bureš. DSC01664 bus pruvod 014 Ne, jelen může být doopravdy těžší než 50 kilogramů. Jejich váha dosahuje až 250 kg! lanovka lanová dráha na Petřín 011 Pan cukrář je ve vatě.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no