Netopýři, sovy a dravci. V sobotu můžete poznat pražskou přírodu v Hodkovičkách

Až vlna veder konečně pomine a zavládne příjemné víkendové počasí, můžete se i s dětmi v sobotu 14. června vydat do hodkovičského lesa, kde si Lesy hl. m. Prahy připravily poznávací odpoledne zvířat, rostlin a vlastně všeho, co můžete v pražské přírodě potkat.

Program začne v deset hodin dopoledne a skončí v šest večer, pokud bude hezky, můžete se těšit na táborák a opékání buřtů. Místo setkání je na křižovatce ulic Klánovy a Havlovického.

Na osmi stanovištích se budete moci podívat na živé netopýry, dravce a sovy, vyzkoušet si sokolnické pomůcky,nakouknout k  živým včelám v proskleném úlu. Děti i dospělí budou moci otestovat svoje smysly při prezentaci jednotlivých druhů medu.

Děti se naučí poznávat různé druhy ryb, budou si vyrábět předměty z přírodních materiálů a po odchodu z lesa zvládnou podle listů určit stromy.

Navíc se budou moci podívat na kůže a paroží české zvěře, dokonce si vyzkouší i váhu parohů na své hlavě.

Na posledním stanovišti si budou moci zkusit imobilizovat živé zvíře.

Čtyřka v obraze
Starosta se baví s paní Křupalovou, která je zároveň předsedkyní Českého svazu bojovníků za svobodu na Praze 4. DSC03297 DSC07201 Starostův krátký proslov, slíbil pergolu. Starostův proslov. pop-up 109
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no