Na konci června můžete jít do Podolí zdarma na Chinaski

Ve Žlutých lázních vystoupí ve středu 25. června v rámci oslav narozenin Vysoké školy finanční a správní a Bankovní akademie skupina Chinaski. Celá akce je zdarma, musíte se jen zaregistrovat.

Akce začne již ráno, po celý den budou lidé sportovat (například se plánuje turnaj v beach volejbalu) a užívat si počasí. Již dopoledne budou připravené akce pro děti, kromě pohádky se nejmenší můžou těšit na nafukovací hrad, balonkáře, malování na obličej, bazének a brouzdaliště, mělkou lagunu se šlapadly, dřevěné prolézačky, houpačky, či pirátskou loď.

„Vysoká škola finanční a správní (15 let) a Bankovní akademie (20 let) zvou všechny svoje absolventy, studenty, zaměstnance a všechny jejich přátele na velké narozeninové setkání. Děti, sourozenci, vnoučata, kamarádi apod. vítáni! Zveme i všechny uchazeče o studium. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, jak to žije na škole, o které uvažujete,“ láká plakátek školy.

Abyste mohli přijít, musíte se zaregistrovat na webové adrese http://www.vsfs.cz/?id=1157&idp=145 .

Samotný koncert skupiny začne od půl deváté, před ní vystoupí ještě Vágner Family. Oslavy se zakončí ohňostrojem.

Čtyřka v obraze
Prasátko se opéká. AoA AMOCOCO Letterkenny IRELAND 2012 JPG Kdo si kreslí, nezlobí. Panorama s místní zástavbou. Jak se lépe unavit než ve skákacím hradu? DSC06550
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no