Kinobus dnes začíná své turné, na Čtyřce se zastaví na dva týdny v srpnu

Jít do kina zadarmo? Proč ne, jen je třeba vědět kam… Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) vyslal dnes Kinobus na první z 12 lokalit, po kterých se bude během následujících měsíců pohybovat. V tomto týdnu se bude promítat na Petříně, na Prahu 4 se dostane v polovině srpna.

České filmy poběží na plátně každý den od pondělí do čtvrtka, během letošního ročníku se mohou diváci těšit těšit na snímky jako Krásno, Polski film, Revival, Martin a Venuše, Grandhotel nebo Příběh kmotra, chybět nebudou ani Babovřesky, Kandidát či Vejška.

Kinobus nabízí 200 míst k sezení, bezplatnou půjčovnu dek a možnost zakoupení občerstvení.

DPP chce tímto projektem Pražanům připomenout, že je nevozí pouze za prací nebo do školy, ale také za volnočasovými aktivitami a zábavou, která je opravdu pro každého,“ říká generální ředitel podniku Jaroslav Ďuriš.

Promítat se začíná vždy po setmění mezi půl devátou a tři čtvrtě na deset, podle části prázdnin.

V Praze 4 se zastaví na dvou místech – v Centrálním parku na Pankráci bude od 18. srpna do 21. srpna, další pondělí se přesune na Novodvorskou Plazu.

Kinobus (program).

Kinobus (program).

Čtyřka v obraze
DSC03293 lanovka 001 Šťastná ředitelka ZŠ Mendíků Jitka Poková. bus pruvod 037 Takhle ne! Jediná budova, která by mohla na místě zůstat.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no