Jóga zdarma dnes na Vyšehradě oslaví 50. setkání

Protažení těla je skoro pro každého velmi příjemné, ale málokdo se ke cvičení odhodlá sám. Můžete si pomoci ve skupině, která ve čtvrtek 12. června oslaví svůj kulatý 50. sraz.  Na Vyšehradě se nadšenci setkávají již od konce května 2012.

„Sraz bude v 19 hodin na metru Vyšehrad přímo před východem směr Kongresové centrum (mezi metrem a thajskou restaurací Tom Mňam),“ zvou facebookové stránky události, na kterou se přihlásila už více než stovka zájemců.

Cvičí se jednoduchá jóga pro začátečníky, ale pokročilí jsou také vítáni. „Napřed se trochu rozehřejeme, potom protáhneme po zimě ztuhlá těla, zacvičíme jednoduché jógové ásany, pak následuje relaxace a úvod do meditace Anapanásatí, kterou si také vyzkoušíme,“ lákají stránky zájemce.

Předcvičovat bude Alef, učitel jógy a spisovatel, který během roku žije v Thajsku a do Prahy jezdí během léta kvůli těmto lekcím.

Pokud se rozhodnete se připojit, vezměte si s sebou večer více vrstev oblečení, jogamatku, karimatku nebo jakoukoliv deku, kterou si budete moci dát pod sebe a vodu.

Termíny dalších cvičení na Vyšehradě, která se budou konat pravidelně každý čtvrtek, najdete na webu  http://jogapraha.eu/data-cviceni/.

Čtyřka v obraze
bus pruvod 047 pop-up 005 Jakub Smolík prý nikdy drogy nebral. Kromě důstojníků uctila památku i ministryně spravedlnosti Helena Válková a předseda pražského vrchního soudu Jaroslav Bureš. DSC01664 Kde se můžou vyfotit s olympioniky.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no