Jak bojovat s obezitou se dozvíte na Vítězné pláni

Už vás nebaví číst si nedůvěryhodné články o hubnutí, jojo efektu a nejrůznějších dietách? Pak se můžete v sobotu 7. června zastavit v gymnáziu na Vítězné pláni, kde pořádá Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN) celodenní akci na téma mýty a skutečnost v léčbě a prevenci civilizačních onemocnění, tentokrát právě na téma obezity.

Pro děti budou připravené na dopoledne pohybové hry, od jedné hodiny se můžou těšit na divadelní představení, odpoledne se budou zase hýbat.

Dospělým bude vyprávět o mýtech okolo obezity nutriční specialistka Aneta Sadílková a obezitolog a tělovýchovný lékař Martin Matoulek, jejich třičtvrtěhodinová přednáška začne v půl jedenácté a v půl druhé.

Připravené jsou i workshopy o výživě, psycholožka Eva Mašková se bude snažit naučit zájemce jak rozpoznat hlad od chuti na něco dobrého.

V tělocvičně a v učebně se můžou aktivnější jedinci věnovat józe, relaxačním a zdravotním cvičením nebo pilates. Pro ty, kteří chtějí tužit své svaly, bude připravená posilovna.

Během celé akce se můžete radit s lékařem, psychologem, nutričním terapeutem nebo si nechat změřit tělesné složení.

Vstupné je pro pojištěnce VZP zdarma, ostatní zaplatí 50 korun.

Čtyřka v obraze
Vítězové kategorie do 59 let. bus pruvod 026 DSC01591 lanovka na petřín 101 Skleníky se vyplatí strhnout a znovu postavit. Smutné tváře.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no