Celníci zabavili v Sapě přes 600 parfémů

Porušování práv k autorským známkám je nejen v poslední době v oblibě na nejrůznějších tržnicích a stáncích. Celníci se v uplynulých dnech vydali do vietnamské Sapy, kde zajistili 628 kusů parfémů.

„Parfémy byly označeny nápisy zaměnitelnými s registrovanými ochrannými známkami, např. Kenzo, Bvlgari, Dior, Chanel, Dolce & Gabbana, Joop a další,“ řekla tisková mluvčí pražských celníků Ivana Kurková, podle které by originální výrobky stály skoro 1,5 milionu korun.

Na druhou přátelskou návštěvu se kontrola zastavila v Holešovicích, kde našla několik děsítek padělaných hodinek, sluchátek a peněženek značek Burrbery, Breitling, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton nebo Emporio Armani. Hodnota originálů zabaveného zboží by činila skoro 800 tisíc korun. Na jednom ze stánků vzali celníci 120 krabiček tabáku do vodních dýmek, protože se na takových místech prodávat nesmí.

Čtyřka v obraze
Sportem ku zdraví, ale pouze s rodiči. pop-up 306 DSC01606 Přijel i věhlasný chirurg Pavel Pafko. Obsypaný dělnicemi? Kromě důstojníků uctila památku i ministryně spravedlnosti Helena Válková a předseda pražského vrchního soudu Jaroslav Bureš.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no