Branická ZŠ Školní oslavila 120 let od svého výročí v dobových kostýmech a tancem

Když oslavy, tak pořádné, rozhodlo se vedení a děti ze ZŠ Školní v Braníku. Na počest 120. výročí od založení školy uspořádali školáci pochod až k Úřadu městské části, roztancovali polovinu Budějovické a za zvuků bubnů se provířili okolo ZŠ v Poláčkově ulici a zamířili zpět do údolí. „Tak to je náš Braník, tady můžem si hrát. To místo u strání, kde já žiju rád,“ zpívaly i nejmenší děti a posluchači se jim za to odměnili potleskem a drobnými mincemi.

Odpoledne od čtyř hodin ještě čeká žáky vystoupení „Škola v běhu století“, které se uskuteční na hřišti za školou, následovat bude stužkování deváťáků. Po skončení představení se budou moci návštěvníci oslav napěchovat grilovanými pochoutkami, k lepšímu trávení jim zahraje skupina Nanovo.

A večer? Jak jinak zakončit oslavu než ohňostrojem, který osvětlí oblohu s úderem desáté hodiny. „Srdečně zváni jsou rodiče a žáci, absolventi školy, učitelé bývalí i současní a branická veřejnost,“ láká škola na svých webových stránkách.

 

 

Čtyřka v obraze
amococo 6 V sedm večer již na trati skoro nikdo nebyl. pop-up 106 Opuštěné klíče. AMOCOCO Photo John Owens 2 Kavárna na půl cesty.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no