Ve středu vypukne studentský hudební festival MEZI BLOKY

V areálu kolejí ČVUT v Podolí se ve středu 14. května uskuteční hudební studentský festival MEZI BLOKY. Zahraje například kapela Znouzectnost nebo Prague Conspiracy. Vstup je zdarma.

Na hlavním pódiu začne produkce již od tří hodin, kdy sérii koncertů zahájí kapela Neřvi mi do ucha. Pokračovat bude Dukla Vozovna, od šesti zahrají VEES, od půl osmé pak legendární kapela Znouzectnost, program pak zakončí Prague Conspiracy.

Na Electro stage bude hrát například Jakub Johánek, Petr Míkovec a Dj Teamatique in dub.

„Pro ty, kteří se ale budou chtít odreagovat i jinak než popíjením a poslechem kapel bude připraven doprovodný program a při výměně kapel a v rámci chill out zony,“ lákají na stránkách festivalu organizátoři.

Posluchači budou mít také možnost navštívit stánky zájmových klubů Studentské unie ČVUT, IAESTE (Mezinárodní organizace pro výměnu studentů za účelem získání technické praxe) a dalších.

Záštitu nad festivalem, který letos oslaví osmý ročník, poskytl starosta Prahy 4 Pavel Caldr.

 

Čtyřka v obraze
Jak jsem se dozvěděl, s tímhle mackem se do lidí nevjíždí, slouží k blokování ulic. Pirátská klapka. Starosta (v pozadí primátor). pop-up 306 Pohled z Jiskrovy ulice, omítka by tedy chtěla nahodit. Při pietním aktu se vzpomínalo jak venku před věznicí, tak i v jejích prostorách.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no