V letních hrách zvítězila ZŠ Filosofská, putovní pohár si už nechá

ZŠ Filosofská se stala potřetí za sebou vítězem soutěže 4×4 letních her Prahy 4. Putovní pohár jí tak už zůstane, na příští rok se bude muset vytvořit nový. Diplomy a medaile při slavnostním vyhlašování  vítězů na Děkance předával i olympionik Roman Šebrle.

Deseti soutěží (basketbalu, florbalu, házené, vybíjené, plavání, přehazované, plážového volejbalu, pohybových her, kopané a atletiky), které probíhaly od konce března, se zúčastnilo na dva tisíce žáků ze základních škol z Prahy 4.

Na prvním místě skončila ZŠ Filosofská, stříbro získala ZŠ Jílovská a třetí příčku obsadila ZŠ Jižní.

Kromě věcných darů dostala vítězná školská zařízení i finanční podporu, nejlepší škola si odnesla 50 tisíc korun. Pro radost zvláště dívčího publika zazpíval před vyhlašováním cen Petr Kolář. 

Ceny a gratulace kromě zástupců radnice předávali i olympionici, například Roman Šebrle a David Svoboda. „Já jsem na jednu stranu nerad, že 4×4 skončí, na druhou stranu rád, že jste to hlavně vy úspěšně zvládli,“ řekl při ceremoniálu starosta Pavel Caldr s přáním, aby i po podzimních volbách nové vedení radnice akci podporovalo.

 

Čtyřka v obraze
bus pruvod 049 bus pruvod 044 lanovka na petřín 134 bus pruvod 043 Navrhovaná vizualizace Branického dvora po rekonstrukci. bus pruvod 042
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no