Tři sestry budou o víkendu v Braníku slavit narozeniny

„Pubrocková“ kapela Tři sestry se rozhodla oslavit své narozeniny festivalem v Praze 4. V pátek 16. května se skupina vrátí do „rodného“ Braníka, kde v roce 1985 své působení zahajovala na Staré Kovárně. Letošní koncert bude v areálu A-parku ledárny Braník. Festival skončí až v sobotu s dojezdem na nedělní afterparty.

„Samotný koncert oslavenců bude probíhat přes dvě hodiny,“ slibují organizátoři. Kromě „Sester“ vystoupí s gratulací i skupiny Horkýže slíže,Visací zámek, Doctor P.P., E!E, SPS a zástup dalších.

V areálu bude dětský koutek i úschovna kol, oddychová zóna s čajovnou, hrací zóna a plno stánků například s možností malby na tělo.

Návštěvníci, kteří se nebudou moci nebo chtít vrátit z jakýchkoliv důvodů na noc domů, si můžou postavit stan v přilehlém Campu Kotva.

Do areálu se návštěvníci nejrychleji dostanou MHD, vystupuje se na zastávce Pobřežní cesta, kde staví tramvaje 17 a 3 i autobusová linka 253.

Řidiči automobilů se na místo nejlépe dostanou sjezdem z Barrandovského mostu směrem na Braník, parkovat můžou v ulici Vltavanů a dalších okolních ulicích.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání za 300 korun za páteční část festivalu a 350 korun za sobotní. Dvoudenní permanentka stojí 555 korun. Pokud si budou zájemci chtít zakoupit

Podrobnosti o programu a další informace můžete najít na webových stránkách http://www.trisestryopenair.cz/?q=program.

 

Čtyřka v obraze
DSC01622 Čeká se na pana cukráře. DSC03344 Kolikrát se turnajová figurína otočí? DSC01606 bus pruvod 035
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no