Policie zadržela kapsáře, který okrádal lidi na poště ve Sportovní ulici

Kapesní krádeže se muž dopustil v září loňského roku a kriminalistům z Prahy 4 se ho podařilo dopadnout letos v lednu. Vyhlédl si dvě ženy, které šly na poštu v ulici Sportovní s balíkem, a pokusil se jednu z nich okrást. To se mu však nepodařilo, proto si na poště vyhlédl jinou oběť, devětasedmdesátiletou paní, která si u přepážky vyzvedla peníze. Následně se na ženu při odchodu nalepil a z batohu, který měla na zádech, odcizil peněženku i s téměř jedenácti tisíci korun.

Kriminalisté s pětačtyřicetiletým mužem, který má bohatou trestní minulost majetkového charakteru, zahájili trestní stíhání pro trestný čin krádež. V případě odsouzení mu hrozí až dvouleté vězení.
Policisté ale stále pátrají po ženě s balíkem, kterou se muž také pokusil okrást, protože i pokus o krádež je trestný. Pokud by ji někdo na videu, které je na webových stránkách http://www.policie.cz/clanek/zadrzeny-kapsar.aspx, poznal, měl by kontaktovat policii na čísle 158.
Čtyřka v obraze
bus pruvod 017 I Jan Hrušínský. lanovka na petřín 119 AoA - Amococo Aerial - credit Daniel Muilenburg Starosta s radním instalují věnec. bus pruvod 044
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no