Peníze od městské části letos dostane Domov Sue Ryder či Dětské krizové centrum

Zastupitelé Prahy 4 schválili grantovou podporu pro sportovní a tělovýchovné organizace, peníze půjdou i na pomoc kulturním a uměleckým spolkům či do sociální oblasti. Celkem se letos rozdělí 17 milionů korun.

Podpory se dočká například Dětské krizové centrum, které získalo grant na komplexní interdisciplinární péči pro týrané a sexuálně zneužívané děti, nebo pro ty, které jsou z nefungujících rodin. Finanční obnos získá  také Domov Sue Ryder, jenž pomáhá seniorům.

Peníze poputují i do rodinných center, pomůžou také divadlům působícím na Praze 4 či Spolku českých olympioniků.

Můžeme tak podpořit rozvíjení sportovních a kulturních aktivit našich obyvatel, nestátní neziskové organizace, které působí v oblasti sociální, zdravotní a rodinné politiky,“ okomentoval schválené granty starosta „Čtyřky“ Pavel Caldr, podle kterého peníze pomůžou i tělovýchovné jednotě Orion Praha na provozování hippoterapie.

Čtyřka v obraze
Hudební doprovod v nádherném dni. pop-up 109 I když jsou americké pláně vyprahlé, na Habrovce vyhrává zelená barva. Přijela i Česká televize, jak všichni několikrát slyšeli. DSC03628 Děti si oblíbily malování na obličej, nejvíc je bavily hororové motivy.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no