Opilá babička kradla alkohol v Olbrachtově ulici. S sebou měla čtyřleté dítě

Strážníci ze Čtyřky v neděli vyjížděli do nákupního centra v Olbrachtově ulici, kde byla ostrahou zadržená starší žena kvůli pokusu o krádež alkoholu. S sebou měla čtyřletého vnuka.

Láhev tvrdého alkoholu, který u ní našla ostraha, stála sto korun. Strážníci zkontrolovali ženinu totožnost, následně se ke krádeži přiznala, ale byla velmi podrážděná a vulgární, s výkyvy nálad.

„Hlídka strážníků pojala podezření, že je pod vlivem alkoholu. Na dotaz, čí je chlapec, které ho má s sebou uvedla, že je to její vnuk a hlídá ho dceři,“ říká Irena Seifertová z městské policie, podle které se u ženy kvůli opilosti povedlo provést dechovou zkoušku na alkohol až na patnáctý pokus. Nakonec strážníci zjistili, že paní nadýchala skoro 2,3 promile.

Policisté přes operační středisko kontaktovali sociální pracovnici, která incident nahlásila rodičům chlapečka, kteří si pro něj hned přijeli. „Celý případ bude dále řešit odbor sociální ochrany dětí příslušného městského úřadu,“ uzavřela Seifertová.

Čtyřka v obraze
Průvod byl dlouhý, hlídat musí strážníci. Pietní akt. První člověk nahoře! pop-up 006 bus pruvod 004 lanovka na petřín 119
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no