Na Pankráci zahrají kapely pro autistické děti

Na pomoc autistickým dětem ze speciální základní školy  v Alžírské ulici zahrají odpoledne v sobotu 31. května u kavárny Na půl cesty v pankráckém parku kapely KamaŠne, Kojoti a Harmasan. Příspěvek půjde na nákup didaktických pomůcek.

Popfolkové čtyřčlenné uskupení KamaŠne v čele se skvělou zpěvačkou Terkou OdÚterka představí písně, které jim již brzy vyjdou na CD se zatím pracovním názvem Terka má vždycky pravdu, nezapomenou ani na své povedené songy Umírající herečka Národního divadla a Duše. „Vždycky jsem se mezi ostatními cítila tak trochu sama, proto asi mám k autistům přirozeně kladný vztah,“ řekla frontmanka kapely o důvodech, proč se rozhodla charitativní akci podpořit.

Kojoti předvedou směsku alternativního rock´n´rollu a countrypunku, jejich písně „pojí autentické prvky akustické lidové hudby Apalačských hor a amerického jihu.

Nejstarší kapelou pak bude vodochodský punk-rock´n´rollový Harmasan, který již hraje 18 let.

Navíc se můžete těšit i na improshow v podání improvizační skupiny Kouzelná Improvizační školka (KIŠ). „Chceme sdílet radost s ostatními,“ říká trenérka a prezidentka České improvizační ligy Vanda Gabrielová o důvodech vyslání svého týmu na Pankrác.

Program začne ve dvě hodiny odpoledne, potrvá do šesti večer. Během vystoupení a i po nich budou mít zájemci možnost zakoupit si předměty z dílen malých autistů a přispět na pomůcky, které děti potřebují do školy.

Čtyřka v obraze
Ženská jednička závodu - Lenka Fanturová Než přejdou děti křižovatku, vznikne menší zácpa. DSC01563 bus pruvod 037 Centrum substituční léčby Remedis. lanovka na petřín 121
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no