Děti oslaví svůj den na Pankráci se zvířátky

Oslava Mezinárodního dne dětí proběhne ve čtvrtek 29. května v parku Družba na Pankráci. Program akce začne v devět hodin ráno, školáci se budou moci seznámit se zvířátky z útulků, ale také se dozvědí zajímavosti o recyklaci odpadu. Událost, během které si budou moci splnit jeden ze svých snů – stát se alespoň na chvíli popelářem – skončí ve čtyři hodiny odpoledne.

Od půl desáté do půl jedenácté si budou moci zájemci hrát se psem Rozárkou. Děti se naučí, jaká rizika soužití se psem existují, a že zvíře nemusí být vždy kamarádem.

Od jedenácti hodin představí svá zvířátka útulek Městské policie hlavního města Prahy z Troji a Dolních Měcholup.

Od dvou odpoledne se ukážou psí záchranáři z řad městských strážníků, své dovednosti budou po celý den předvádět i koně městské policie.

Navíc se účastníci budou moci poučit o pražské přírodě, nevidomí zase přiblíží svůj svět, děti si vyzkouší simulační pomůcky.

Pražské služby naučí děti věci, které by měly vědět o třídění a recyklaci odpadu, za volantem si pak vyzkouší, jaké je to být popelářem. „Odměnou za úsilí budou různé dárky,“ slibují organizátoři.

Čtyřka v obraze
DSC01624 Přijela i Česká televize, jak všichni několikrát slyšeli. Děti mohly alespoň trochu zjistit, jaké to je, být slepým. bus pruvod 039 Vlajka vzhůru poletí! pop-up 002
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no