Čtyřlístek oslaví Den dětí v Kunratickém lese

Poslední květnovou sobotu se mohou děti pobavit v Kunratickém lese, kde pro ně společnost Divadlo v parku přichystá dvoukilometrovou procházku s tématikou komiksu Čtyřlístek se zábavnými úkoly. Odpoledne se mohou všichni těšit na divadelní představení.

Na stezce bude 16 stanovišť s úkoly, u Bobíka se bude zkoušet síla, u Fifinky kuchařská zdatnost, s Pinďou si děti zasportují a Myšpulín všem ukáže svět chemie a fyziky ve své laboratoři.

Po nasbírání 8 razítek získávají soutěžící diplom od maskotů Čtyřlístku a malou odměnu. Jak přiznávají organizátoři na svých webových stránkách, odměnu a diplom nakonec ve skutečnosti dostane každý. Do her se můžou zapojit i rodiče.

Na stezku se dostanete ze dvou míst, od Chodova nebo od Kunratic, stanoviště se můžou procházet v libovolném pořadí, cílové ale vždy bude Myšpulínovo v dolní části zahradní restaurace U Krále Václava IV, kde kromě předávání diplomů bude i doprovodný program – malování na obličej, výtvarná dílna, výroba náušnic a od tří hodin odpoledne divadelní představení Čtyřlístek v pohádce.

Více informací se můžete dozvědět na webových stránkách http://divadlovparku.cz/akce/den-deti-se-ctyrlistkem/ , vstupné je 50 korun.

Čtyřka v obraze
Nebojte se chodit do lesa, jsou tam zvířátka! Hudební doprovod v nádherném dni. DSC03325 DSC01610 Sluníčko dětem příliš nesvítilo. lanovka na petřín 101
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no