Čtyřlístek oslaví Den dětí v Kunratickém lese

Poslední květnovou sobotu se mohou děti pobavit v Kunratickém lese, kde pro ně společnost Divadlo v parku přichystá dvoukilometrovou procházku s tématikou komiksu Čtyřlístek se zábavnými úkoly. Odpoledne se mohou všichni těšit na divadelní představení.

Na stezce bude 16 stanovišť s úkoly, u Bobíka se bude zkoušet síla, u Fifinky kuchařská zdatnost, s Pinďou si děti zasportují a Myšpulín všem ukáže svět chemie a fyziky ve své laboratoři.

Po nasbírání 8 razítek získávají soutěžící diplom od maskotů Čtyřlístku a malou odměnu. Jak přiznávají organizátoři na svých webových stránkách, odměnu a diplom nakonec ve skutečnosti dostane každý. Do her se můžou zapojit i rodiče.

Na stezku se dostanete ze dvou míst, od Chodova nebo od Kunratic, stanoviště se můžou procházet v libovolném pořadí, cílové ale vždy bude Myšpulínovo v dolní části zahradní restaurace U Krále Václava IV, kde kromě předávání diplomů bude i doprovodný program – malování na obličej, výtvarná dílna, výroba náušnic a od tří hodin odpoledne divadelní představení Čtyřlístek v pohádce.

Více informací se můžete dozvědět na webových stránkách http://divadlovparku.cz/akce/den-deti-se-ctyrlistkem/ , vstupné je 50 korun.

Čtyřka v obraze
Být požárníkem také není špatné. bus pruvod 015 Zatím nás tu moc není. Ukázka mužné síly. Rytíři se představují před turnajem. Spiderman se na lezení po síti už moc těší.
>

Kalendář akcí

  • Žádné události

Počasí

Miniaplikace na váš web
YoWindow.com Forecast by yr.no